Szanowni Rodzice naszych nowoprzyjętych przedszkolaków

Wielkimi krokami zbliża się dzień, kiedy Wasze dziecko rozpocznie edukację w naszym przedszkolu. Prosimy przygotować się na to wydarzenie, rozmawiając z dzieckiem na ten temat i prezentując przedszkole jako miejsce zabawy i nowych kontaktów. Miejsce, gdzie wszyscy są dziecku życzliwi i pomocni.PAMIĘTAJCIE – WASZE NASTAWIENIE PRZEKŁADA SIĘ NA NASTAWIENIE DZIECKA A WASZE EMOCJE UDZIELAJĄ SIĘ DZIECKU.Informujemy i przypominamy:Nasze przedszkole to dwa budynki: na ul. Plac Bychawski 4 i ul. Wolska 5a, czynne w godzinach od 6.00 do 17.00 Sekretariat przedszkola mieści się na ul Wolskiej.Na placu Bychawskim funkcjonują 3 oddziały masowe, zaś na ul. Wolskiej 8 oddziałów integracyjnych. Przyprowadzanie dzieci odbywa się w godzinach od 6.00 do 8.00 . We wszystkich grupach wiekowych organizowane są zajęcia edukacyjne – stosowne do wieku dzieci ich możliwości i zainteresowań. W ramach Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego organizujemy zajęcia z języka angielskiego, religii i rytmiki.Dzieci 3-4 letnie po obiedzie (ok. godz. 12.00) według ramowego rozkładu dnia uczestniczą w odpoczynku poobiednim (leżakowaniu). W związku z tym prosimy o przyniesienie piżamy oraz powłoczek na poduszeczkę (40×40) i kocyk (160-200) oraz chusteczki higieniczne suche i mokre. Ważne, aby rzeczy dziecka były podpisane. Na zmianę potrzebne też będzie „zapasowe” ubranko: bielizna, koszulka, getry lub spodenki a przede wszystkim ciapy (wygodne i łatwe do założenia)Wcześniejsze odbieranie dzieci „leżakujących” (po 12.00) prosimy zgłaszać wychowawcom w grupach.Przyjście do przedszkola będzie odnotowane przez Państwa na czytniku elektronicznym (w szatni przedszkola)po wprowadzeniu kodu, który otrzymają Państwo w pierwszych dniach września lub przez zeskanowanie kodu QR z aplikacji na telefonie (instrukcja będzie wywieszona w holu przedszkola). W pierwszych dniach września odbędą się zebrania grupowe, na których omówimy szczegółowo wszystkie sprawy m.in. dotyczące opłat i odpowiemy na Państwa pytania.

Luty 2024
M T W T F S S
« Nov    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
  • Brak kategorii
  • Brak kategorii