Monthly Archives: Maj 2023

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, Bardzo prosimy o odpowiedzialne postawy. W trosce o dobro i bezpieczeństwo wszystkich dzieci zwracajmy uwagę na stan zdrowia pociech przyprowadzanych do przedszkola.

Z ogromną radością zawiadamiamy, że nasza placówka bierze udział
w Koncercie Galowym dzieci Polskich i Ukraińskich uczęszczających do lubelskich przedszkoli „Drzewo Dziecięcych Marzeń” – Lublin 2023.

„Drzewo Dziecięcych Marzeń”- koncert galowy polskich i ukraińskich przedszkolaków – Lublin 2023, jest przedsięwzięciem w ramach Międzynarodowego Święta Dzieci. Organizatorami są lubelskie przedszkola publiczne we współpracy ze Stowarzyszeniem „Wspólne korzenie”. Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie – Lubelskie. Smakuj Życie.

Dzieci z Polski i Ukrainy wspólnie uczą się, bawią i codziennie otaczane są opieką w naszych lubelskich przedszkolach. Dla wszystkich pierwsze dni były nowym doświadczeniem, obecnie są naturalnym elementem życia przedszkolnego.

Podczas koncertu, przedszkolaki przygotowywane przez swoich nauczycieli zaprezentują dorobek kulturowy własnych krajów w konwencji artystycznych opowieści o dziecięcych marzeniach. Nasze dzieci w naturalny sobie sposób poprzez ekspresję ruchową taniec i śpiew wyrażą dziecięcy entuzjazm bycia razem.

Uroczysty koncert odbędzie się 6 czerwca 2023 roku w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym w Lublinie, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3. Koncert objęty jest Honorowymi Patronatami: Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki, Marszałka Wojewódzka Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego, Prezydenta Miasta Lublin, Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Konsula Generalnego Ukrainy w Lublinie.

Fotorelacja z wydarzenia będzie zamieszczona na naszej stronie internetowej.

Drodzy Rodzice, w najbliższym czasie na Państwa maile zostaną wysłane wnioski dotyczące zapisów dziecka na dyżur wakacyjny, który w naszym przedszkolu odbywa się w lipcu. Ze względu na okres urlopowy i zmianę organizacji pracy przedszkola dzieci będą przebywały w grupach łączonych, pod opieką nauczycieli z różnych grup.

Wydrukowane i wypełnione wnioski prosimy składać do sekretariatu do dnia 05.06.2023.

Maj 2023
M T W T F S S
« Apr   Aug »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
  • Brak kategorii
  • Brak kategorii